מה צריך תינוק החל מרגע הלידה?

התשובה הראשונית, האינטואיטיבית, היא – חום ואהבה. שני דברים שלא עולים כסף אבל ערכם לא יסולא בפז. הם זקוקים לחיבוק, להגנה, לביגוד חם, לחלב אם נגיש וזמין.

צרכיו הראשוניים והבסיסיים של התינוק הם צרכים, אשר את המענה להם ניתן לספק באמצעות מוצרים חיוניים. מוצרים אלה עשויים להיות מתנה נהדרת- שימושית ומרגשת. מתנת יום הולכת כפולה- לאם וליולדת.  מתנות ליולדת הכוללות, לדוגמה, מוצרי עיטוף, מגבות ובגדים רכים, עשויים בדים נושמים ואווריריים, איכותיים ובטיחותיים, הם מתנה שתמיד ייעשה בה שימוש בשבועות ואף בחודשים הראשונים לחיי התינוק.

צרכי האם והתינוק- כלים שלובים

אלה באלה כרוכים ושלובים צרכי האם והתינוק. בגדים, שמיכות, מגבות, מגבונים, קרמים ומשחות נגד גירויים, מנשא, משטח פעילות, משחקים המגרים ומעוררים את החושים- צבעוניים, משמיעי רעשים, בעלי חלקים שניתנים להזזה.

תינוק זקוק לסביבה מרגיעה, למגע של חומרים רכים. תחושת הביטחון שלו נבנית כבר עם בואו לעולם, וכאשר מזומנים ומסופקים לו צרכיו הבסיסיים הוא גדל באווירה של אמון וביטחון.

 

מוצרים איכותיים ובטיחותיים בלבד

על מנת לתת מענה מיטבי לצרכי התינוק חשוב להקפיד הקפדה יתרה על איכות ובטיחות המוצרים, ולכן יש חשיבות למקום שממנו רוכשים מוצרים לשימוש התינוק- קל וחומר מוצרים כגון ביגוד, מגבות ושמיכות, שעמם בא התינוק במגע ישיר. כבר מרגע הלידה, ולמעשה עוד לפניו, נדרשים בני הזוג להכין סל מוצרים בסיסי חיוני ובו: טיולון, עגלון ועם הזמן- עגלה, כיסא בטיחות לרכב (חשוב להשקיע בכיסא העומד בתווי תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר). מוצרים נוספים הם: כיסא לאוכל, לול, משחות ומוצרי טיפוח לשיכוך צריבה שנגרמת מגירוי העור וגם לספיגת קרם ריחני ומרענן בגוף, אשר הערך המוסף שלו הוא בתחושת הנועם, הרוגע והשלווה שגורם העיסוי העדין, האטי והמלטף של האם. על מנת להעשיר את סביבת התינוק, הגדל במהירות, נדנדה וטרמפולינה יגרמו לו לחוש חוויית תנועה וקפיצות רכות, יסייעו בפיתוח התנועתיות והמוטוריקה שלו.

מקום מרכזי בסל המוצרים תופסים תיק ומנשא, המהווים ערכת יציאה לאם ולתינוק. קיים כיום היצע מגוון של תיקים ייעודיים לחודשי החיים הראשונים של התינוק, אשר ניתן לאחסן בהם את כל המוצרים הנדרשים ולקחת אתכם את כל האביזרים שמסייעים להאכלתו ולהרגעתו. תיקים עם חלוקה פנימית נוחה למוצרים השונים מקלים על ארגון הציוד הנדרש, המאפשר לכם להנגיש ולזמן לאם ולתינוק כל דבר שייזקק לו, בכל מקום ובכל רגע נתון.

אביזרים נלווים כמתנות לאם

חברה המשתמשת במוצרים משובחים, שעומדים בתקני האיכות והבטיחות הבינלאומיים המחייבים והמחמירים ביותר היא מקור טבעי לרכישת מוצרים עבור התינוק. אם אתם מחפשים  מוצרים לתינוק החל מגיל לידה  אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו  על מנת לבצע קנייה חכמה ונבונה שתענה על כל דרישותיכם.

השארת תגובה