מוצרי תינוקות הם רבים ומגוונים. ואנו כהורים, תמיד נרצה לשאוף לקנות את המוצרים הכי בטיחותיים, והכי איכותיים לתינוק שלנו. למזלנו, כיום יותר מתמיד אפשר למצוא מגוון רב ועצום של מוצרי תינוקות שונים. החל מבקבוקי שתייה, מוצצים וחיתולים למיניהם ועד למיטות ושידות אשר יקשטו את חדרו של העולל הקטן שלנו. כל הורה וודאי ישאף לבחור בקפידה כל מוצר ומוצר, ויעניק לתינוקו את המקסימום, אשר ישלב נוחות, נועם ורוגע. כמו כן, כאשר אנו קונים מוצרים לתינוק, חשוב מאוד כי נשים לב לתו התקן שלהם ולרמת איכותם. כך נהיה רגועים יותר לאחר הקנייה, ונדע כי תינוקינו יגדל בשלווה ובנחת, כאשר יש בידינו את המוצרים הכי טובים שיש שיעזרו לו לגדול.

בעת הגעתנו לחנות מוצרי התינוקות, רצוי שנגיע עם רשימה מסודרת של מוצרים שברצוננו לרכוש. ברשימה זו כדאי ורצוי לכלול את הצבעים שנרצה שיהיו למוצר, את הגדלים המתאימים, הצורה ואופי המוצר. לכל מוצר שנקנה, כדאי להכין רשימה שונה. הרי שלכל אחד יש תכונות אחרות, וכל אחד זה עולם אחר. טיפ נוסף בעניין זה: להקדיש לכל מוצר יום קנייה משלו, וזאת על מנת להעניק את מלוא תשומת הלב לכל מוצר בפני עצמו. למשל, בבואנו לקנות רהיטים לחדר החדש של תינוקנו הקטן, התעניינו ושמרו תמונות של הרהיטים שהכי אהבתם מהאתר של המוצר. בנוסף, כדאי גם לצלם תמונה של חדר התינוק, כדי לדעת איפה אפשר יהיה למקם את הרהיטים. כך נהיה בטוחים שהקנייה תהיה חכמה ביותר. דבר נוסף, לא לשכוח לרשום את מידותיו של החדר, ואילו מידות יכולות להיות לרהיטים שאתם מחפשים. כך תחסכו המון כאב ראש לעצמכם ולמוכר האדיב שיעזור לכם בחנות.

כאשר אתם קונים מוצרים יותר קטנים (אך משמעותיים לא פחות), הרשימה היא אחרת. למשל, בבואכם לקנות מוצצים, בקבוקים, קערות למיניהם וכדומה, כדאי לכלול ברשימה שלכם כמה כאלה תרצו, אילו סוגים ואילו גדלים. לא צריך להגזים, פשוט רכשו את מה שצריך. וזאת על מנת לא ליצור יותר מדי בלאגן כאשר תטפלו בתינוק. דאגו שכל מוצר כזה יונח במקום שבו תוכלו למצוא אותו במהרה, בשעת הצורך. מוצרים קטנים זו רק ההתחלה, חכו עד שתגיעו לעולם הבגדים שממתין לכם אי שם מעבר לפינה. דאגו לבדוק אילו מידות התינוק יצטרך, והכי חשוב הקפידו כי איכות הבגדים תהיה טובה, הרי שלא תרצו לראות בגד קרוע על תינוק מתוק – זה ממש לא הולך ביחד.

במהלך מסע הקניות למוצרי התינוקות, וודאו כי לא שכחתם לרכוש מנשא, או אפילו שני מנשאים (ליתר ביטחון), המתאימים לגודלו של התינוק, ואשר לא יכבידו גם עליכם כהורים. על המנשא להיות בטיחותי כמה שיותר, איכותי, נעים ונוח. קניית מוצרי תינוקות יכולה להיות ממש חוויה כייפית ובלתי נשכחת, כמובן תוך כדי הקפדה שזו תהיה קנייה חכמה ונבונה.

השארת תגובה